NSO

Gizlilik Politikası

İnternet ağı üzerindeki verilerinizin ilgi ve korkularınızı takdir etmekteyiz.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde sizden topladığımız verilerin niteliğini anlamada ve bu kişisel bilgilerle nasıl davranacağınız konusunda yardım etmek üzere bu politika hazırlanmıştır. 

Tarayıcılık 

Bu platformu kullanırken sizin bilgisayar ya da telefonunuzdan kişisel bilgilerinizi toplamak için bu platformu tasarlamadık, ancak bilginiz ve iradeniz dahilinde verdiğiniz bilgiler kullanılacaktır.

İnternek Protokolü Adresi (IP)

Bu site dahil herhangi bir internet sitesine ziyaret ettiğinde ana server size ait internet protokolü adresinizi (IP), ziyaret tarihi ve zamanı, kullandığınız internet tarayıcısı ve ağ üzerinde sizi bu siteye yönlendiren herhangi bir sitenin URL adresini kaydedecektir.

Ağ Üzerindeki Tarama İşlemleri

Ağ üzerinde doğrudan yaptığımız tarama işlemlerinde sizden istenilen sitemiz hakkında görüş ve duygularınız gibi sınırlı veriler toplanacaktır. Yanıtlarınız sitemizin seviyesini iyileştirmek imkânı sağladığından son derece önemli ve takdire şayan sayılmaktadır. Ondandır ki sizin veya diğerlerin adına olan verileri değerlendirme ve seçmede son derece özgürsünüzdür.

İnternet Ağı Üzerindeki Diğer Sitelerin Bağlantıları

Sitemiz internet ağı üzerindeki diğer sitelerin bağlantıları içerebilir ancak o sitelerin veri toplama yöntemlerinden sorumlu sayılmamaktayız. Bu sitedeki herhangi bir bağlantı aracıyla o sitelerin gizlilik ve özel içerik politikasına bakabilirsiniz.

Bilgi İfşası

Elde etiiğimiz tüm kişisel bilgilerin gizliliğ ve özelliğini her vakit koruyacağız. Bo bilgileri bir yasa gereği ya iyi niyetle kanuna ayak uydurarak isteyerek ya da zorunlu halde ya da bu sitenin veya yararlanan tarafların mülkiyet haklarının korunacağı veya savunulacağı durumlar dışında ifşa edilmeyecektir.

İstediğiniz İşlemleri Gerçekleştirmek İçin Gereken Veriler

Sizin özel herhangi bir bilginize ihtiyaç duyduğumuzda iradeniz dâhilinde isteyeceğiz. Bu bilgiler sizi arayıp isteklerinizi mümkün olduğunda gerçekleştirmede yardımcı olacaktır. Tarafınızdan takdim edilen bilgiler sizi tanıttırabilecek herhangi bir bilgi içermeyen istatistik ve araştırmalarda kullanılan toplu veriler temeline dayanmadığı sürece öncen yazılı onayınızı almadan özel çıkar için pazarlama amaçlı 3. Kişilere satılmayacaktır.

Bizi Aradığınızda

Tarafınızdan verilen tüm bilgiler gizli olarak kabul edilecektir. Ağ üzerinde doğrudan sunulan şablonlar sitemizi iyileştirmeye yardım edecek bilgiler istenecektir. Tarafınızdan verilen veriler sorularınızın, notlarınızın ve bu siteden ya da bağlı sitelerden isteklerinizin tümüne cevaplamada kullanılacaktır. 

Herhangi 3. Kişilere Bilgi İfşası

Bu site ve bağlı siteler dışındaki 3. Kişiler çıkarına herhangi bir bilgi satılmayacak, ticaret, kiraya vermek ya da ifşa edilmeyecektir. Bilgiler yargı ya da düzenleyici makamlardan emir çıkması hâlinde ancak paylaşılacaktır.

Gizlilik Politikası Düzenlemeleri

Gerektiğinde ve uygun olduğundan bilgi gizliliği politikas ve şartların düzenlenme hakkına sahibiz. Düzenlemeler burada ya da Ana Gizlilik Politikası sayfasında uygulanacak ve sürekli olarak elde ettiğimiz veriler ve verilerin kullanımı ile bu verileri aktaracağın cihet de bildirilecektir. 

Bizi Aramak

Gereksinim duyulduğunda site bağlantılarındaki Bizi Arayın bağlantılarını tıklayarak ya da yukarıdaki G Suite adına İnfo E-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Son Olarak

Veri gizliliği hakkındaki korku ve ilginiz bizim için son derece önemlidir. Bu politikayla bunun gerçekleşmesini umarız.